Yhteystiedot

Tule käymään Secto Vaihtoautot -autoliikkeessä Espoon Friisilässä, Vantaan Varistossa tai klikkaa "Kutsu myyjä"-painiketta, niin autamme sinua.

Espoo

Aukioloajat

Ma-Pe

09:00-18:00

La

10:00-15:00

Su

Suljettu

Kuitinmäentie 27, 02240 Espoo

Vantaa

Aukioloajat

Ma-Pe

09:00-18:00

La

10:00-15:00

Su

Suljettu

Riihimiehentie 6-8, 01720 Vantaa

Olemme apunasi autoasioissa

Ota yhteyttä automyyjiimme

Puhelimitse tai sähköpostilla. Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@secto.fi

Espoo

Eero Turkulainen Automyynti
Eero Turkulainen
Automyynti
040 584 5848eero.turkulainen@secto.fi
Kai Myllyniemi Automyynti
Kai Myllyniemi
Automyynti
050 595 2437kai.myllyniemi@secto.fi
Patrik Laine Automyynti
Patrik Laine
Automyynti
040 700 1099patrik.laine@secto.fi
Samuel Strömberg Automyynti
Samuel Strömberg
Automyynti
040 487 3798samuel.stromberg@secto.fi

Vantaa

Tony Mäkelä Automyynti
Tony Mäkelä
Automyynti
050 570 0118tony.makela@secto.fi
Severi Aalto Automyynti
Severi Aalto
Automyynti
050 437 2692severi.aalto@secto.fi
Samuli Okkola Automyynti
Samuli Okkola
Automyynti
045 134 7145samuli.okkola@secto.fi

Toimihenkilöt

Kim Illman Johtaja, kuluttajaliiketoiminta
Kim Illman
Johtaja, kuluttajaliiketoiminta
0400 277 721kim.illman@secto.fi
Roope Kolis Myyntipäällikkö
Roope Kolis
Myyntipäällikkö
050 301 4290roope.kolis@secto.fi
Säde Silervo Koordinaattori
Säde Silervo
Koordinaattori
Aira Konola Koordinaattori
Aira Konola
Koordinaattori

Miten otat yhteyttä?

Saat myyjiimme yhteyden kätevästi klikkaamalla sivustollamme olevaa "Kutsu myyjä"-painiketta. Klikattuasi voit valita WhatsAppin, chatin tai videopuhelun. Voit toki myös soittaa, lähettää sähköpostia tai tulla paikan päälle liikkeeseemme. Aukioloaikojemme ulkopuolella sinua palvelee chattimme.